O Nas

Podstawą działalności firmy LOGGIA SYSTEM jest montaż konstrukcji i elementów z aluminium, szkła oraz montaż osłon okiennych.

Zajmujemy się zabudową balkonów i tarasów w budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym stosując najpopularniejsze obecnie na rynku systemy: ramowy COPAL SYSTEM oraz system bezramowy COPAL COVER. W naszej ofercie znajdują się również przesuwne drzwi i okna aluminiowe, wiatrołapy, daszki i zadaszenia oraz ścianki działowe.

Naszą działalność rozszerzyliśmy także o osłony okienne - zewnętrzne i wewnętrzne. Możecie Państwo teraz także skorzystać z naszych usług przy montażu moskitier, rolet, żaluzji oraz plis. Do klienta przyjeżdżamy z katalogami tkanin, tak aby można było dopasować sobię tkaninę rolety do swojego okna.

Wykorzystując rozwiązania techniczne naszych solidnych partnerów produkujących profile aluminiowe oraz akcesoria systemowe, wytwarzane w oparciu o największe technologie światowe, pozwala nam zapewnić końcowy produkt wysokiej jakości.

Priorytetowym celem firmy LOGGIA SYSTEM jest pełne zadowolenie i spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Kierując się zasadą, że „usatysfakcjonowany klient poleci nas innemu”, z każdym wykonanym zleceniem dążymy do tego, aby to grono naszych zadowolonych klientów stale poszerzać. Dlatego chętnie służymy profesjonalną poradą oraz zapewniamy bezpłatne pomiary i kosztorys zanim przystąpimy do realizacji.

Gwarantujemy solidne i terminowe wykonanie powierzonych nam prac, zapewniając Państwu bezawaryjną i wieloletnią eksploatację oferowanych przez nas produktów oraz bezpieczeństwo i estetykę całej konstrukcji. Profesjonalny montaż zapewnią Państwu wykwalifikowani pracownicy, którzy swoje umiejętności nabyli podczas realizacji usług w zakresie wykonywania szeroko rozumianych konstrukcji aluminiowo-szklanych. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie na tym rynku, pozwala nam na optymalny dobór materiałów i rozwiązań systemowych, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu wyjątkową ofertę.

Pracujemy głównie na obszarze małopolski, ale zrealizujemy również zlecenia z całej Polski.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Loggia System